blog-6

שיטות להרוויח כסף באינטרנט

האינטרנט שינתה את החיים של כולנו מן הקצה אל הקצה. מי שעוד זוכר את החיים טרם ימי האינטרנט, בוודאי זוכר עד כמה השתפרה הנגישות למידע, לדעות, לחברים, לעסקאות שוות… אבל האינטרנט היא לא רק כל אלה – היא גם מביאה אלינו "עד הבית" שפע של הזדמנויות פז ליצור ערוצי הכנסה – בין אם הכנסה פסיבית או הכנסה נוספת, או בין אם הכנסה עיקרית ממנה תוכלו להתקיים באופן בלעדי. אין סוף לאפשרויות להרוויח כסף באינטרנט – ריכזנו עבורכם את ארבע הדרכים בעלות היתרונות הבולטים במיוחד, ליצירת ערוצי הכנסה נוספים ולהרוויח כסף באינטרנט. זה מתאים לכל אחד, בכל שעה, ומכל מקום – קבלו את המצעד של קאשטיוב, להגדלת ההכנסה החודשית דרך רשת האינטרנט.

שיטה ראשונה להרוויח כסף באינטרנט- מילוי סקרים

אין ספק שהדעה שלכם חשובה – ובמקרה הזה, היא אפילו שווה כסף. באתרי אינטרנט שונים, הקיימים גם בשוק הישראלי עבור גולשים דוברי עברית (וגם, ואף בשפע רב יותר, בשוק הבין לאומי באתרים דוברי אנגלית) תמצאו ממשק משתמש שאוסף פרטים בסיסיים אודותיכם, ולאחר מכן שולח אליכם סקרים בהתאם למאפיינים שלכם. הסקרים אוספים מידע צרכני עבור חברות עסקיות ומסייע, למשל, בבחירות שיווקיות. התשלום? תלוי באורך הסקר ובאתר המארח, בדרך כלל סדר גודל של 3 – 5 ש"ח לסקר, שיארך כחמש דקות למלא. נוח. ובינינו, לא דורש מכם הרבה…

שיטה שניה להרוויח כסף באינטרנט – משחקי רשת בתשלום

מדובר, ללא ספק, באחת השיטות היותר מהנות להרוויח כסף באינטרנט. שפע של אתרים אונליין, המעוניינים לבחון את איכות המשחקים שלהם מבלי להחזיק מחלקת "Q&A" בתשלום במיקור פנים, מציעים התנסות במשחקים שלהם לחובבי הז'אנר – בתשלום. כך, תוכלו ולהתחרות מול שחקנים אחרים במשחקים שונים ועל הדרך גם להרוויח מזה כסף. אגב, אם אתם דווקא לא מחובבי המשחקים אונליין, תמצאו גם אתרים המבקשים מכם לקרוא מקטעים כתובים או סתם ללחוץ על לינקים לייצור כניסות לאתר. המוטיבציה? אתם מייצרים בזאת תנועה (טראפיק) אל האתר, מגדילים את החשיפה למודעות ולפרסומות המופיעות בו, מסייעים לקידום האורגני של האתר, ועוד.

בשתי השיטות שלעיל (גם מילוי סקרים וגם הגדלת טראפיק לאתר או בקרת איכות למקטעים כתובים או למשחקים) בדרך כלל לא מדובר ב"משכורת נוספת", אלא בהכנסה נמוכה בשעות הפנאי.

שיטה שלישית להרוויח כסף באינטרנט – שיווק שותפים (Affiliates)

אם אתם מחפשים הכנסה משמעותית באינטרנט, כדאי שתשקלו להשתמש באחת השיטות היעילות, הפופולאריות, והמעניינות להרוויח כסף באינטרנט – שיווק שותפים. כאן, אתם מפנים גולשים (שיכולים להיות חברים שלכם, מכרים או אפילו אנשים אקראיים שיצרתם איתם קשר) להצעות או מוצרים של אחרים ומקבלים עמלה כשמתבצעת מכירה דרך מי שאתם הפניתם או אפילו כשהם משאירים פרטים. תכניות שיווק שותפים הן תחום עשיר מאוד ברשת, ותמצאו כאלה כמעט בכל צורה – דרך הקמת ממשק משתמש משלכם לממכר עצמאי, או דרך פרסום של קישורים שיזהו אתכם כמשווקים. כדאי לבחור בתכנית שיווק של מוצרים שיש לכם יכולת למכור, כאלה שאתם מכירים או מתמצאים בהם, ושיש לכם קהל לשווק אותם אליו.

שיטה רביעית להרוויח כסף באינטרנט – יוטיוב

מרבית הרשתות החברתיות מציעות דרכים להרוויח כסף, מעבר לשימוש המהנה וה"רגיל" בהן. אם זה דרך קמפיינים של PPC המאפשרים קידום ממומן של תכנים או אם זה צירוף של פרסומות לתכנים שלכם (דרך אתרי תוכן או בתחילת הסרטונים שלכם) – תמצאו שישנן דרכים רבות, להרוויח כסף דרך השימוש ברשתות החברתיות ובכלל אלה גם האתר השלישי בגודלו בזירה הבינלאומית – הלא הוא אתר יוטיוב.

אחת הדרכים המוכרות להרוויח כסף דרך יוטיוב כוללת הוספה של פרסומות בתחילת הסרטון, וגריפת רווחים מטעם האתר המפרסם. לא רבים יודעים זאת, אבל כאן, אתם חייבים ליצור תנועה ענפה, כמות עצומה של צפיות והמון עוקבים לחשבון שלכם, על מנת לייצר הכנסה משמעותית. יש עוד דרכים ליצור הכנסה דרך יוטיוב –

      • תוכלו למכור מוצרים באתר שלכם – להכין סרטוני וידאו שמציגים את יתרונות המוצר שלכם ולהציג לגולשים קישור לאתר. כך, תוכלו ליצור תנועת גולשים הישר מיוטיוב אל האתר שלכם, ובהמשך אפילו להפוך אותם מ"מתעניינים" ל"לקוחות"
  • שיווק שותפים – זוכרים את שיווק השותפים שהזכרנו קודם? השימוש בפלטפורמת הסרטונים הפופולארית עשויה לקדם תכניות שיווק שותפים ולהקפיץ את המכירות שלכם
    • שיטת "קאשטיוב" – מבין כלל השיטות שהזכרנו, זוהי השיטה הרווחית ביותר המאפשרת יצירת אפיק הכנסה קבוע ויעיל לאורך זמן. השיטה מבוססת על טכניקה ייחודית של קידום סרטונים לדף ראשון של יוטיוב וגוגל, ולאחר מכן השכרה או מכירה שלהם על בסיס חודשי לבעלי עסקים

במציאות של היום כולנו מוצאים את עצמנו נאבקים על המרווח האכזרי הזה בין גובה ההכנסות לגובה ההוצאות – נכון, יעיל וגם לא מאוד קשה ליצור אפיק הכנסה נוספת שלא ידרוש מכם הרבה לאחר שתבססו אותו. בין אם אתם סטודנטים שמעדיפים לעבוד מהבית בשעות גמישות, אימהות שרוצות לעבוד מהבית ולהיות עם הגוזלים או פשוט אנשים שהבינו שהעולם השתנה ושהיום ניתן להרוויח כסף באינטרנט, הגיע הזמן שתפשילו שרוולים ותתחילו ביצירת אפיקי הכנסה ברשת. לקורס קאשטיוב, לחצו פה לפרטים נוספים!

0

Publication author

offline 4 שנים

Asi_Epstein

0
Comments: 0Publics: 75Registration: 18-01-2018

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
גלילה לראש העמוד