IMG_1084

הכנסה נוספת מהבית

אם גם אתה מגיע לסיומו של כל חודש עם "הלשון בחוץ"; אם נמאס לך להסתדר בקושי עם ההוצאות הקבועות – ולהתמודד בלחץ עם כל הוצאה שלא הייתה מתוכננת מראש; אם גם במשק הבית שלכם, כמו במרבית משקי הבית בישראל, המרווח בין ההכנסות והוצאות – הוא לא מרווח נשימה מספק, והוא לא מאפשר חיים מרווחים ונינוחים – חשוב שתקרא את המאמר הזה. אפשר, ואפילו לא מאוד קשה, לארגן ערוץ של הכנסה נוספת, ללא השקעה משמעותית, ללא שעות עבודה קבועות, ובאופן עצמאי שאינו תלוי באיש.

כדאי שתדע: זה לא מסובך להגדיל את ההכנסה על ידי הכנסה נוספת מהבית. כל אחד יכול לעשות את זה – כל שתצטרך הוא תכנית יעילה שעובדת, זמן פנוי, מוטיבציה ויכולת "לחשוב מחוץ לקופסה" ולנסות דברים חדשים – ותוך זמן קצר תגלה, כי ההשקעה משתלמת, וההכנסה החודשית גדלה – לעיתים אפילו באופן פסיבי, כלומר, מבלי שתשקיע עוד שעות עבודה לטובת העניין. נשמע כמו חלום? קרא עוד, ותראה כי זה חלום שקל להגשים. אחרים כבר עשו זאת – ואנחנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה.

יוטיוב – רשת חברתית עם ים של אפשרויות להכנסה נוספת

אתר יוטיוב הוא רשת חברתית של סרטוני וידאו, בה כל משתמש יכול להקים ערוץ תוכן ולפרסם בו סרטונים שהוא עצמו צילם. יוטיוב הוא מנוע החיפוש השלישי בגודלו, אחרי האתרים גוגל ופייסבוק. היום כבר ידוע כי מי שהתכנים שלו נצפים על ידי כמות גדולה של גולשים, מי שיש לו אלפי עוקבים (לכל הפחות), או מי שהתכנים שלו הופכים ויראליים – יכול להרוויח הרבה כסף מיוטיוב – דרך הוספה של פרסומות בתחילת הסרטונים, חסויות של בעלי עסקים, או משיתופי פעולה אחרים בתחום התוכן. לאחרונה, מתפשטת הידיעה על שיטה חדשה להרוויח כסף דרך אתר יוטיוב – שיטת "קאשטיוב" הכוללת טכניקה לקידום הסרטון במעלה תוצאות החיפוש ואז הצעתו להשכרה או למכירה לבתי עסק בתחום.

איך באמת עושים כסף ביוטיוב?

כאשר מדברים על הכנסה נוספת מהבית בעזרת יוטיוב, האפשרות הראשונה העולה כמעט אוטומטית היא הרווח מפרסומות שניתן לאפשר במהלך הסירטונים ובעיקר בתחילתם. זה נכון, המערכת של יוטיוב עצמה מאפשרת הכנסה נוספת מערוץ היוטיוב שלכם דרך אישור הוספת פרסומות לצופים לפני הצפייה בסרטון שלכם. מה שפחות מדברים עליו הוא, שבשיטה הזו גם במקרה של אלפי צפיות בסרטונים שלכם, מדובר ב"כסף קטן" – בטח לא מקור איתן להכנסה נוספת מהבית (אלא אם אתם סטטיק ובן אל תבורי). במקרים של ערוץ יוטיוב פעיל עם אלפי עוקבים – תוספת של פרסומות היא פשוט לא מספיקה ליצירה הכנסה נוספת משמעותית. מזל, שזו אכן לא הדרך היחידה להרוויח כסף דרך יוטיוב.

עוד דרך יעילה להגדלה משמעותית של ההכנסות דרך שימוש ביוטיוב, היא פרסום סרטוני מוצרים וקישור הסרטונים ישירות אל האתר שלכם, המאפשר מכירה אונליין של אותם מוצרים. יוטיוב, כאמור, הוא מנוע חיפוש גדול, ואם הסרטונים שלכם יהיו מעניינים, איכותיים, וטובים – כמות הגולשים אל האתר שלכם תגדל משמעותית – וביחד איתה, גם כמות הלקוחות והמכירות שיבוצעו באתר.

דרך נוספת ליצירת הכנסה נוספת בעזרת יוטיוב היא מכירת זמן צפייה בסרטונים, בעזרת פלטפורמה בשם YONDO.

דרך רביעית ואחרונה שנזכיר, ואולי הדרך הרווחית ביותר והתובענית פחות משאר הדרכים להכנסה נוספת מהבית – היא שיטת "קאשטיוב", המאפשר בטכניקה ייחודית קידום של סרטוני היוטיוב שלכם למעלה תוצאות החיפוש בביטויי מפתח נבחרים – ואז השכרתם לאנשי עסקים או בעלי מקצוע. לאחר יצירת ערוץ תוכן איכותי, רלוונטי, מקצועי ובעל כמות יפה של עוקבים – תגלו כי השכרת סרטונים פופולאריים לבעלי מקצוע היא טכניקה יעילה המבטיחה הכנסה נוספת קבועה – מאות, לעיתים אף אלפי שקלים בחודש, עבור כל סרטון שתפיקו ותעלו לערוץ שלכם ביוטיוב.

הכנסה נוספת דרך יוטיוב – חשוב ללמוד את הנושא ולהיות מוכנים להשקיע בתשתיות להכנסה קבועה

רגע לפני שאתם לוחצים על הכפתור ומתחילים להתנסות ביצירת הכנסה נוספת מהבית דרך אתר יוטיוב, חשוב שתדעו: לא מדובר בקסם, בדרך שאין בה השקעה או במשהו שאפשר להצליח בו מבלי להכיר את הכלים והכללים. על מנת להצליח – תצטרכו להכיר את הפלטפורמה מלפני ולפנים, לדעת לבצע מחקר ביטויי מפתח איכותי, להכיר את הכללים להפקת סרטונים שיש להם את הפוטנציאל להפוך ויראליים, ולאתר תחומי עיסוק בהם לכם יש יתרון יחסי וסיכוי גבוה ליצור את אותה הכנסה נוספת מיוחלת. במילים אחרות, כדאי להבין שיצירת אפיק יעיל של הכנסה נוספת דורשת השקעה.

על כן, אנחנו מציעים את קורס קאשטיוב המאפשר לכל מי שמעוניין ליצור אפיקי הכנסה נוספת מהבית את כל הפרטים, המידע, ההתנסות, הליווי המקצועי והניסיון המעשי – ליצירת ערוץ יוטיוב רווחי, שיאפשר הכנסה חודשית קבועה (וגבוהה!). פנו אלינו, ונשמח לספק לכם עוד פרטים!

0

Publication author

offline 4 שנים

Asi_Epstein

0
Comments: 0Publics: 75Registration: 18-01-2018

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
גלילה לראש העמוד