שיטת קאשטיוב היא השיטה הכי טובה לכסף זמין ומהיר יחסית מיוטיוב!

מה היא שיטת קאשטיוב?

רוב האנשים לא יודעים ולא מודעים לכך שאפשר לחסוך הרבה כסף על פרסום ולהשתמש בוידאו שמדורג בדף ראשון בגוגל וביוטיוב במקום לפרסם על לוחות מודעות, פלייארים בתיבות דואר ופרסומות על אוטובוסים. רוב האנשים לא יודעים שאנחנו יכולים לייצר, לקדם ולהשכיר את הסרטונים המדורגים שלנו ולייצר לעצמנו הכנסות גבוהות במעט מאוד עבודה, יחסית.

אחד הדברים הכי מגניבים הוא שאנחנו לא צריכים מצלמה או כל מיני תוכנות עריכה מסובכות כדי להרים קמפיין וידאו מנצח. למעשה, תוך חצי שעה אפשר להכין וידאו מתמונות וקטעי וידאו חינמיים – או פשוט לקנות תבנית וידאו מוכנה בכמה דולרים, להעלות ליוטיוב ולהביס בדרך אתרים וכל מיני מתחרים בדף ראשון בגוגל.

ברגע שיש לנו סרטון בדף ראשון בגוגל, אנחנו יכולים לפנות לבעלי עסקים שכבר משלמים הון על כל מיני שיטות פרסום "מסורתיות" ולהציע להם להשכיר את הוידאו המדורג שלנו בגוגל תמורת חלק קטן מאוד ממה שהם רגילים לשלם.

חושב שלהביא את הוידאו שלך לדף ראשון בגוגל זה קשה?

קצת על הקורס שמלמד את שיטת קאשטיוב

בקאשטיוב אני הולך לגלות לך שיטות וטריקים קלים ומגניבים, שמעט מאוד אנשים מכירים אותם. השיטות והטריקים שלי כולם עומדים בחוקים של גוגל והם עשויים לעזור ולקדם את הוידאו שלך הכי מהר והכי בקלות שאפשר לדף ראשון בגוגל. אלו שיטות וטריקים שכל אחד יכול לעשות בלי קשר לידע בקידום אתרים או בשיווק באינטרנט.

האמת? אני מתרגש בשבילי ובשבילך שיש לי את ההזדמנות לגלות לך את השיטה שעומדת אחרי קאשטיוב ושתראה לך צעד אחרי צעד איך לקדם סרטונים ולתת לגוגל וליוטיוב לעשות בשבילך כסף! התחום הזה פתוח לגמרי ויש בו כל כך הרבה הזדמנויות שכל מה שנשאר לי כרגע זה פשוט להזמין אותך להצטרף ולייצר לעצמך נכנסים דיגיטליים ומקורות הכנסה בלי יותר מידי מאמץ.

כל טוב והכי בהצלחה!

בברכה, אסי  

מדריכים

רוצים לעשות כסף מיוטיוב?

השאירו פרטים ואנחנו נגיד לכם איך!