cashtube-from-clip

קאשטיוב – נכס דיגיטלי

מה זה נכס דיגיטלי?

עם תחילת המאה ה – 21, יעידו רוב האנשים כי הם עובדים שעות רבות מידי, ומרוויחים פחות מידי ביחס ליוקר המחיה כאן בארץ. בעוד יש רבים שפשוט השלימו עם המצב, אחרים בוחרים להיות אקטיביים, ולפעול לטובת שינוי מצבם והגדלת ההכנסה שלהם (אם אפשר, מבלי להגדיל באופן משמעותי ולטווח ארוך את שעות העבודה שלהם, כלומר, באמצעות ערוצים של הכנסה פאסיבית). מי שבוחר לקחת את גורלו בידיים ולפעול למען הגדלת ההכנסה שלו, בוודאי תוהה בנוגע ליעילותם של ערוצי הכנסה שונים, ביניהם השקעה בשוק ההון, אולי השקעה בנדל"ן, ואחרים. זה המקום לעצור ולהזכיר את כוחו של האינטרנט בתור ערוץ הכנסה פאסיבית מהיעילים שתמצאו.  במדריך שלפניכם, תלמדו כי אתם יכולים לבנות נכס דיגיטלי ולהרוויח ממנו לא מעט. כל המידע על הקמה ויצירת ערוצי רווח משמעותיים מנכסים אינטרנטיים ודיגיטליים – לפניכם.

נתחיל בהתחלה – נכס דיגיטלי, מהו?

נכס אינטרנטי, או בשמו הנוסף נכס דיגיטלי, הוא אתר אינטרנט או סרטון וידאו או כל פלטפורמה אינטרנטית אחרת (חשבון פעיל ברשת חברתית כלשהיא, ערוץ יוטיוב, וכדומה) המשמשים לטובת איסוף רווחים מכל סוג – בין אם זה רווחים כספיים, מיתוג עסקי, הגדלת מודעות לנושא שאתם מעוניינים בו, וכדומה.

אם אתם מחפשים דרכים להגדיל את ההכנסה, להרוויח כסף באינטרנט או ליצור ערוצי הכנסה פסיבית – חשוב שתדעו כי ממש כמו נכס נדל"ן, גם נכס דיגיטלי יוכל להניב לכם הכנסות מכובדות. אז אם יש ברשותכם נכס דיגיטלי כלשהוא, ויש לו עוקבים או כמות גולשים מכובדת – למה שלא תבדקו את האפשרות הזו לעומק?

נכס דיגיטלי "מניב", הוא נכס דיגיטלי שיש לו עוקבים

אנחנו מאמינים שכל אחד יכול ליצור נכסים דיגיטליים מלוא החופן. אתם מוזמנים לפתוח חשבונות ברשתות החברתיות, כולל יוטיוב, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, להעלות אתרי אינטרנט ובלוגים בכל שני וחמישי – אבל אם אין לכם תנועה בערוצים השונים  או שאתם לא עושים כסף מהנכסים הללו שבבעלותכם – איך לומר זאת בפשטות, הם לא שווים לכם כלום.

מוטב, שתרכזו את המאמצים ביצירת נכס אינטרנטי אחד יעיל, ותפעלו לטובת הגדלת נפח המתעניינים והעוקבים בו.

המפתח לקידום כל נכס דיגיטלי, כולל אתרי אינטרנט, חשבונות יוטיוב, פייסבוק, ואחרים – הוא נוכחות עקבית ותוכן מעניין. על כן, בכל נכס אינטרנטי שאתם בוחרים להחזיק ולהשקיע בו – אתם חייבים לוודא שיש לכם האפשרות להמשיך ולהזרים אליו תכנים ממוקדים, שתוכננו על פי ביטויי המפתח שלכ בתחום העיסוק הרלוונטי, ואשר עונים על שאלה שהלקוחות הפוטנציאליים או העוקבים שלכם מתעניינים בה – ואם אפשר, אז גם בקצרה, ובדרך מדליקה. בהמשך, תידרשו להמשיך ולתחזק כל נכס דיגיטלי שאתם מקווים להרוויח ממנו, באופן שוטף ורצוף.

דוגמה לנכס דיגיטלי רווחי – וידאו ביוטיוב שמושכר לבעל עסק

המומחים של "קאשטיוב" יספרו לכם כי ישנן לפחות שש דרכים שונות להרוויח מערוץ תוכן אישי ביוטיוב שיש לו תכנים עשירים וכמות גדלה והולכת של עוקבים וצפיות, אך מתמקדים בשיטה אחת מתוך השש כדי לייצר הכנסות הולכות וגדלות – תוך מאמץ ועבודה מינימליים. כל הרעיון של שיטת קאשטיוב הוא לקדם סרטונים בגוגל וביוטיוב לדף הראשון – ואז להשכיר אותם לבעלי עסקים. ממש כמו נדל"ן אמיתי, כמו דירה במרכז תל אביב שישנם בעלי עסקים רבים שהיו רוצים נכס כזה לעצמן, מהסיבה הפשוטה שנכס נדל"ן כזה יביא להם לקוחות חדשים מגוגל ומיוטיוב. את הנכס הדיגיטלי ביוטיוב בונים בסבלנות ובעקביות, תוך מיקוד בתחום העיסוק ובביטויי המפתח שלכם ויצירת וידאו פשוטים, ללא שום תוכנות עריכה, מצלמה או ציוד סטודיו.. ברגע שיש לכם וידאו מקודם בדף הראשון של יוטיוב ושל גוגל – תוכלו להפעיל את שיטת "קאשטיוב" לקידום מהיר של הסרטונים שלכם למעלה תוצאות החיפוש – ואז להשכיר כל סרטון כזה לבעלי עסקים רלוונטיים, תמורה מאות, לעיתים אף אלפי שקלים בכל חודש.

אם תשכילו ליצור מספר סרטונים רווחיים כאלה – תוכלו להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם בעשרות אחוזים, וליהנות מאיכות חיים ורמת חיים גבוהות לאורך זמן.

רוצים נכסים דיגיטליים משל עצמכם? נשמע מעניין? לחצו פה לכל הפרטים על קורס קאשטיוב – ונספר לכם כל מה שאתם צרכים לדעת על השיטה.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

גלילה לראש העמוד